Pravidla

Uživatelé webu jsou rozděleni do následujících kategorií:

  1. Neregistrovaný účastník může číst a prohlížet a stahovat cokoli.
  2. Pokud se registrujete (nový diskutující), stáváte se zájemcem. Tento web je určen pro pokročilé diskutéry, tedy pro ty, kteří mají pod svým jménem či nickem na webu nebo v oblasi chorálního zpívání už něco za sebou. Proto napište v registračním formuláři ve vzkazu administrátorovi, kde jste již diskutovali nebo kde zpíváte. Při kladném posouzení Vaší diskusní historie administrátorem dostanete práva uživatele. Tento postup je ochranou proti těm, kteří na případné zrušení registrace reagují generováním dalších a dalších nicků.
  3. Uživatel má rozsáhlá práva. Může psát diskusní příspěvky ve volné diskusi i v diskusi pod články (která je určena zejména pro korekuru chyb) a může samostatně publikovat a editovat články a uploadovat soubory.
  4. Správce a censor může navíc mazat články a diskusní příspěvky, které podle jeho uvážení nesměřují k zamýšleným cílům webu, házet do koše. Koš je přístupný každému návštěvníkovi a slouží zejména jako veřejná kontrola řádného provádění a nezneužívání funkce censora.

Jak se stát uživatelem?

Vyplňte prachjednoduchý formulář dostupný z menu pod názevm "Nový diskutující". Počáteční helso pro přihlášení, které si později budete moci změnit, Vám bude zasláno mailem. Pak počkáte, jestli Vás vezmu do party. Budu se snažit, aby rozhodování netrvalo dlouho. V případě problémů nebo nejasností napište, prosím, na JiKu(zavináč)sdh.cz